BIOTRUCK P


 

Szampon do mycia karoserii samochodowych aktywna piana

 

ZASTOSOWANIE:

Preparat przeznaczony jest do mycia pojazdów osobowych, ciężarowych, przyczep, cystern, autokarów, do mycia komór transportowych, izotermicznych pojazdów przewożących żywność. Preparat polecany jest do mycia bezdotykowego oraz w technologii aktywna piana jaki i mycia ręcznego.
Rozpylacze: Przygotować roztwór wodny preparatu w opryskiwaczu, rozpylać na karoserię od dołu do góry. Następnie dokładnie spłukać myjką pod ciśnieniem.
Pianownice: Przygotować roztwór wodny preparatu w wytwornicy piany. Pianę nanosić na myte powierzchnie od dołu do góry. Pozostawić na 1 minutę, a następnie spłukać myjką pod ciśnieniem.
Mycie ręczne: Karoserię pojazdu spłukać wodą. Wodnym roztworem preparatu myć pojazd szczotką. Umyte powierzchnie spłukać dokładnie wodą.
Ważne: Nigdy nie dopuszczać do wyschnięcia preparatu na mytych powierzchniach. Ciepłe i matowe powierzchnie przed myciem spłukać wodą, pojazdów nie wystawiać na słońce. Silniki myć po wystudzeniu

 

 

DAWKOWANIE

Rozpylacze: Transport ciężarowy1:18 z wodą. Pozostałe samochody przy brudnych pojazdach zastosować roztwór 1:20 z wodą, przy lekko brudnych zastosować roztwór 1:25 z wodą. Mycie silników pojazdów zastosować roztwór 1:3 z woda dla mocno zabrudzonych silników, przy lekko brudnych silnikach zastosować roztwór 1:4 z wodą.
Pianownice: Stosować rozcieńczenie preparatu od 1:1 do 1:5 z wodą w zależności od rodzaju zabrudzeń
Mycie ręczne: Przy mocno zabrudzonych pojazdach zastosować roztwór 1:100 z wodą, przy lekko brudnych pojazdach zastosować roztwór 1:200 z wodą

 


WŁAŚCIWOŚCI PREPARATU

  • Skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia statyczne

  • Nie pozostawia zacieków

  • Ułatwia spłukiwanie

  • Posiada właściwości ochronne oraz konserwujące w stosunku do mytych powierzchni

  • Chroni myte powierzchnie przed działaniem soli

  • Na mytych powierzchniach pozostawia mikro powłokę ochronna stanowiącą zabezpieczenie antykorozyjne